Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Ортодонтія

Клініка ортодонтії

Багато філософів і мислителі висловлювали думку, що досконалість створюється шляхом прояви уваги до дрібниць. При цьому, найбільший скульптор епохи Відродження Мікеланджело додавав, що «сама досконалість – це вже не дрібниця».

Дані слова про досконалість дуже актуальні для стоматології, адже при протезуванні зубів важлива кожна дрібниця, а результатом роботи стає досконала посмішка.

Установка брекет-систем, або чому важливо мати гарну посмішку

Сьогодні подорожі по країнах ближнього і далекого зарубіжжя стали буденністю для багатьох наших співвітчизників. Прогулюючись по містах США або Західної Європи, можна побачити широко усміхнених людей. Тут так прийнято, адже посмішка допомагає привернути до себе людину і домогтися бажаного результату в переговорах, бажанні отримати роботу і ряді інших справ.

Таким чином, посмішка стає важливим фактором успіху. Насправді, якщо людина не може зберегти здоров’я своїх зубів, привести зовнішність в порядок, то чи зможе він упоратися з більш важливими справами? Багато хто відповість негативно. Саме тому жителі розвинених країн не замислюються над питанням, скільки коштують скоби на зуби, оскільки краса посмішки набагато важливіше.

Очевидним висновком з вище сказаного стане необхідність своєчасного лікування зубів. Навіть необхідність встановити брекети в даному випадку вже не здається такою страхітливою, адже гарна посмішка – це один з найважливіших показників привабливості людини. Вона дозволяє розташувати до себе, зав’язати нові знайомства або почати тривалі відносини. Часто красива посмішка може стати початком успішної кар’єри.

На щастя, сьогодні здорові зуби – це не проблема, адже є безліч гігієнічних засобів. Але що робити з неправильним прикусом, кривизною зубів або іншими проблемами? Вихід є, навіть якщо потрібно провести повне протезування зубів. Але щоб дізнатися про це більш детально, слід відповісти на запит: «ортодонт – що це …», часто з’являється в пошукових системах.

Ортодонт: клініка Керам-Дентал дарує гарні посмішки

Якщо потрібно провести відбілювання зубів або інші маніпуляції, людина звертається до ортодонта. Але його робота не обмежується описаними процедурами. Ортодонтія є великим напрямком в стоматології, яка займається не тільки установкою брекетів, але також вивчає хвороби зубів, що призводять до появи аномалій, що призводять до спотворення посмішки, прикусу, неправильного росту зубів.

Також в даному процесі задіяна дитяча стоматологія. Дитина – це, перш за все, зростаючий організм. Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря, який допоможе сформувати малюкові красиву посмішку. Своєчасне відвідування ортодонта для дітей – важливий крок, адже в майбутньому він допоможе уникнути безлічі проблем.

Таким чином, ортодонтія – це не просто красиві рівні зуби, але комплексний підхід до лікування різних хвороб, а також можливість замінити пошкоджені зуби і встановити імплантанти. Це дуже актуально, адже, згідно зі статистикою відвідування стоматологів, більше 90% населення нашої країни має ті чи інші проблеми у вигляді неправильно зростаючих або аномально розташованих зубів.

Красива посмішка доступна кожному вже зараз. Мережа стоматологічних клінік «Керам-Дентал» – це лікування зубів дешево, швидко і якісно. Не потрібно соромитися своєї посмішки. Будь-які патології можуть бути виправлені завдяки можливостям сучасної медицини. І неважливо, чи йде мова про дорослій людині або дитині.

Звичайно, немає єдиної картини лікування, адже кожен випадок індивідуальний. Саме тому необхідна оцінка повної картини необхідної терапії від досвідченого лікаря-ортодонта, який скаже, чи потрібні зубні імплантати або ж можна обійтися іншими методами лікування. За фактом огляду пацієнта буде запропоновано вибрати варіант лікування (в разі, якщо їх декілька). Також лікар вкаже терміни лікування і назве повну вартість всього курсу.

Стоматологія: виправлення прикусу, або коли варто звернутися до лікаря

Найчастіше головною причиною звернення до ортодонта є неестетична посмішка. Досить рідко пацієнти вказують причиною функціональні незручності прикусу чи інші проблеми. Проте, в лікуванні потребує значно більше число людей, ніж той відсоток, що звертається за допомогою.

Так, брекети в Києві прагне встановити досить небагато людей. Найчастіше це пов’язано з незнанням населення про важливість правильного прикусу і правильності руху щелеп. Також середньостатистичний українець не зможе відповісти на питання про необхідність правильного розподілу навантаження на зубні ряди.

При цьому, вирішуючи це питання, ортодонт приділяє велику увагу естетичному стану зубів. Слід зазначити, що лікування дозволяє поліпшити лицьові ознаки пацієнта, залежать від правильності прикусу.

У якому віці найкраще проводити ортодонтичне лікування?

Багато, дізнавшись, що робить лікар-ортодонт, задаються питанням про вікові обмеження в можливості проведення лікування. На щастя, таких немає. Незалежно від віку, можна звертатися за допомогою у вирішенні проблем. Лікар може порадити ряд методик притаманних тому чи іншому віку, визначити ефективність лікування і дати рекомендації щодо тих чи інших питань.

Звичайно, раннє звернення – це ідеальний варіант, при якому дитячий ортодонт може вирішити навіть найскладніші завдання з мінімальними зусиллями і зробити все необхідне для виправлення дефектів, напрямки лицьового профілю в потрібне русло формування.

Крім того, провівши обстеження дитини, лікар може визначити наявність можливого розвитку аномалій в структурному типі, які поки не проявилися. Він їх усуне в самому зародку і виключить необхідність хірургічного втручання в дорослому віці.

При ранньому зверненні можна мінімізувати фінансові витрати на проведення терапії. Але для пацієнтів, які не змогли пройти лікування в дитинстві, є можливість надолужити згаяне прямо зараз. Сьогодні в їх розпорядженні новітні методики всієї стоматологічної галузі, можливості якої практично безмежні. Всі бажаючі можуть поставити лінгвальні брекети в Києві, але слід зазначити, що стоматологія – це не тільки брекети, але безліч інших варіантів усунення проблем із зубами.

Методики виправлення прикусу

Сьогодні стоматологи мають в своєму розпорядженні ряд можливостей, які ще не так давно були недоступні. Нижче перераховані деякі з найбільш популярних:

 1. Лінгвальні брекети дуже популярні, оскільки є «невидимими».
 2. Також потрібно відзначити ефективність лігатурних брекет-систем, до яких відносяться металеві, сапфірові і керамічні брекети.
 3. Часто для виправлення прикусу є можливість використання елайнеров або прозорих кап.
 4. Не менш ефективні результати показують самолігуючі брекет-системи
 5. Крім того, є ряд інших методик. Наприклад, пластинки або трейнери.

Можливість застосування тієї чи іншої методики оцінюється після огляду лікарем, який оцінює ефективність їх застосування.

Ортодонт в Києві, коли варто звернутися?

Як показує практика, люди з тими чи іншими патологіями не прагнуть записатися на прийом до ортоднту. Проте, необхідність його відвідин полягає не тільки в бажанні поставити зубні протези. Зібравши анамнез, лікар може попередити розвиток багатьох хвороб, написати корисні рекомендації по догляду за ротовою порожниною і призначити лікування, якщо хвороба вже розвивається, але ще не проявила себе.

Нижче описані проблеми, при яких ортодонтическая терапія є необхідністю, що дозволяє їх усунути:

 1. Дистальний прикус. Простими словами – це незручність, пов’язане з виступом передніх зубів набагато вперед в співвідношенні з нижньою щелепою.
 2. При виступі нижньої щелепи в співвідношенні з передніми зубами також варто звернутися до лікаря, оскільки спостерігається мезіальний прикус.
 3. Слабкий розвиток однієї зі сторін щелепи в поєднанні видимим нормальним прикусом – це перехресний прикус, що також є патологією.
 4. Щілина між верхніми і нижніми зубами приносить людині масу незручностей і в медицині називається відкритим прикусом. Сьогодні цю проблему можна легко виправити.
 5. Зсув зубів в сторону – це дуже негарно, особливо якщо це стосується всіх знаходяться в верхньому і нижньому ряду. У стоматології ця патологія знайома і має назву дістопія.
 6. Зубний ряд може бути порушений пробілами, незаповненими місцями або знаходженням деяких зубів в іншій площині, що приносить незручності і дискомфорт.
 7. Іноді зустрічається патологія, при якій зуби розташовані дуже тісно, ​​що завдає болю людині, оскільки в нормальному прикусі такого бути не може.

Якщо ви побачили в описі свою проблему або бажаєте просто мати здорові зуби і красиву посмішку, тоді звертайтеся до нас прямо зараз, і ми допоможемо вирішити всі проблеми в найкоротші терміни. Клініка «Керам-Дентал» дарує своїм пацієнтам красиві посмішки і впевненість в житті. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або записавшись на прийом.

Ukrainian
Записаться на прием