Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Терапевтична стоматологія

200 грн

Фотополімерна пломба

(Анестезія та постановка коффердама входить у вартість роботи)

1000 – 1800 грн

Завдання терапевтичної стоматології

За даними ВООЗ, сьогодні найпоширенішим захворюванням зубів є карієс – він же провокує розвиток інших захворювань з ймовірністю до 97%. На жаль, він існував в усі часи, і вчені до цих пір не можуть з точністю сказати, чому саме з’являється дана хвороба. Гіпотез існує чимало – від надмірного вживання солодощів до недостатньої кількості фтору в зубній емалі, а також сильного порушення прикусу. У будь-якому випадку, сьогодні існує безліч способів лікування карієсу, багатьом з яких товариство зобов’язане стоматологам-терапевтам. Терапевтична стоматологія займається такими напрямками:

  1. Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту та інших захворювань ротової порожнини.
  2. Косметичне відбілювання зубів різними способами з використанням сучасних технологій і систем.
  3. Консультації щодо профілактики захворювань.
  4. Лікування хвороб ясен.

Вченими доведено, що для запобігання всіх перерахованих захворювань необхідно суворе дотримання гігієни порожнини рота і регулярне (не рідше разу на 6 місяців) відвідування стоматолога-терапевта.
На щастя, терапевтична галузь стоматології досягла значних успіхів. Якщо ще 20-30 років тому необхідність ставити пломби валила пацієнтів в жах, то сьогодні вдалося досягти приголомшливого косметичного ефекту – практично всі матеріали абсолютно непомітні зовні і при цьому ефективно усувають патологію.

Лікування карієсу, пульпіту та інших захворювань – це основна, але не єдине завдання даної галузі. Величезне значення має також лікування захворювань ясен і в цілому ротової порожнини, а також чимало уваги приділяється естетичності посмішки і, в деяких випадках, реставрації зубів.

При відчутті болю в зубах або яснах або будь-якому іншому дискомфорті в ротовій порожнині рекомендуємо невідкладно звертатися в нашу клініку. Досвідчені лікарі швидко виявлять і усунуть причину занепокоєння, а також не допустять розвитку хвороби і руйнування зубів.

Ukrainian
Записаться на прием