Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Ортопедична стоматологія

Високоестетична керамічна реставрація (вкладка)

5500 – 7000 грн

Альгінатний відтиск

500 грн

Силіконовий відбиток

500 грн

Цірконевая культева вкладка

2800 грн

Металева культевая вкладка

1200 грн

Бюгельний протез

от 8900 грн

Частково-знімний (еластичний) протез

6500 грн

Повний знімний протез

6000 грн

Ортопедична стоматологія

Сучасна стоматологія ортопедична являє собою одну з основних стоматологічних спеціалізацій. По суті, це окремий напрямок ортопедії як науки, яке націлене на профілактику, діагностику та лікування органів мовного апарату. Раніше подібні заходи вимагали великих витрат сил і праці з боку пацієнтів і лікарів, але сьогодні, на щастя, цей профіль перестав бути кошмарним сном для клієнтів. Сучасні технології дозволяють максимально швидко, безпечно і безболісно виконувати всі необхідні процедури. При цьому, вартість зубної ортопедії цілком доступна для більшості пацієнтів.

Строго кажучи, ортопедія в стоматології – це та частина науки, яка займається протезуванням зубощелепної системи людини. Наша клініка надає послуги такого протезування, завдяки якому людина отримує можливість вилікувати порушення цілісності зубної системи. Для цього використовуються спеціальні апарати і протези: комбіновані, знімні, незнімні, мікропротези та інші.

Знімне протезування

Ортопедичне лікування зубів включає в себе використання знімних протезів – таких, щоб їх можна було знімати і повторно надягати. Усталену думку про те, що подібні конструкції потрібні тільки людям похилого віку, є помилковим, оскільки їх часто набувають пацієнти віком і до 40 років. При необхідності, стоматолог-ортопед може бути порекомендувати установку знімних протезів навіть дітям до 8 років. Це дозволяє досягти рівного зростання постійних зубів за умови втрати молочних. Головна умова подібних конструкцій – вони повинні легко зніматися.

Найчастіше лікар стоматолог-ортопед встановлює пацієнтам протези або штучні зуби, виготовлені з пластику. Це легкий і практичний матеріал, який не боїться іржі, гіпоалергенний і зручний. У нього є тільки один мінус – крихкість, тому при використанні пластмасових конструкцій важливо уникати вживання занадто твердої їжі.

Незнімне протезування

Постійні, чи незнімні протези – це коронки і мости, які встановлюються на тривалий термін. За тривалістю носіння і терміну служби вони поділяються на тимчасові і постійні.

Коронки

Сучасна ортопедична стоматологія пропонує клієнтам якісні коронки – це спеціальні протези для зубів, що не знімаються. Встановлюється така коронка в кілька етапів:

  1. Підготовка зуба до протезування (лікування захворювань, чистка тощо.)
  2. Виготовлення та примірка зліпка.
  3. Виготовлення коронки.

Після цього буде потрібно пробне носіння, щоб людина змогла зрозуміти, чи підходить виріб і не доставляє дискомфорт. Якщо все добре, протез фіксується на тимчасовому цементі, а після – на постійній основі. Такий підхід вже не новий в ортопедичної стоматології, але користується великим попитом.

Мостовидні протези

Це спеціальні конструкції, які широко застосовуються в ортопедії зубів і являють собою вироби, здатні повністю замінити втрачені зуби. Головною умовою для їх установки є наявність двох сусідніх зубів, на які можна сперти міст. Цим повинен займатися тільки досвідчений ортопед стоматолог, а сама процедура також вимагає попередньої підготовки і діагностики.

Мікропротезування

Сьогодні наша клінічна ортопедична стоматологія пропонує також новітній варіант – мікропротезування. Він застосовується в тих випадках, коли основна частина зуба залишається цілою, але втрачає свою функціональність. В цьому випадку використовуються вініри, вкладки або накладки на зуби, що дозволяють не тільки приховати косметичний дефект, а й відновити функціональність пошкодженого органу.

Вкладка – це спеціальна пломба, яка ставиться на жувальний зуб для відновлення його діяльності. Як правило, такі вироби виготовляються з кераміки, за кольором не відрізняються від природного емалі і абсолютно безпечні для здоров’я людини, а тому така ортопедія в стоматології сьогодні дуже популярна. Сучасні вініри в ортопедичної стоматології дозволяють вирішити безліч проблем, які раніше вважалися нерозв’язних.

Вініри накладаються на зуби найчастіше в зоні посмішки і здатні добре приховувати проблеми з емаллю, тріщини, відколи, пігментні плями і подряпини, кривизну зубів та інше. Такі конструкції являють собою тонкі керамічні пластинки, які повністю дублюють зовнішню частину природного зуба людини. Сучасні технології в ортопедичної стоматології дозволили домогтися того, що вініри можуть носити люди будь-якої статі і віку – при цьому, вироби практично непомітні зовні, і людині не потрібно буде сковувати свою посмішку.

Комбіноване протезування

Таке протезування в ортопедичної стоматології – це поєднання протезування зубної системи зі знімними і постійними (незнімними) протезами. Останні закріплюються на здорових зубах, а опори – на спеціальному цементі або з використанням імплантів.

Що таке стоматологія ортопедична

Що таке стоматологія ортопедіфСовременная ортопедична стоматологія – це багатогранне науковий напрям, завдяки якому можна відновити не тільки красу посмішки, але і функціональність зубного ряду. Займається здоров’ям пацієнтом досвідчений лікар ортодонт і ортопед, дозволяючи в найкоротші терміни відновити зруйновані або викривлені зуби. Ми вже розглянули основні види зубних протезів в ортопедії, хоча цей список можна також доповнити брекетами – спеціальними пластинками для виправлення неправильного прикусу.

Звертаючись в нашу стоматологію, клієнти отримують:

  1. Послуги професійного стоматолога-ортопеда з великим досвідом роботи.
  2. Можливість повернути красу посмішки і працездатність пошкоджених зубів.
  3. Доступні ціни на послуги.
  4. Максимальну безболісність і безпеку всіх процедур.
  5. Індивідуальний підхід.

Сучасна ортопедія в нашій стоматології виконується з використанням новітнього обладнання, завдяки якому всі процедури проходять швидко і безпечно для пацієнта. Записуйтеся вже сейчасческая!

Ukrainian
Записаться на прием