Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Хірургія

Видалення зубів

На жаль, не завжди консервативна медицина забезпечить необхідний ефект – в деяких випадках доводиться вдаватися до хірургічних рішенням. Саме оперативного втручання найбільше бояться діти і дорослі, хоча сьогодні, коли технології настільки розвинені, навіть найскладніше видалення зуба проходить абсолютно безпечно і безболісно. Процедура видалення полягає в спеціальному розриві тканин, які пов’язують зубної корінь з яснами і лункою. Проробляється така маніпуляція з використанням спеціальних щипців і елеваторів, але якщо вони виявляються неефективними, лікар може використовувати бормашину для випилювання кореня. 

Видаленню підлягають хворі зуби, вилікувати і зберегти які вже неможливо, також проводиться видалення молочних зубів, які вже хитаються і ніяк не можуть випасти самостійно – такий метод дозволить звільнити місце для росту постійних зубів і уникнути неприємних наслідків на зразок їх викривленого зростання. Але ще більш часто допомога стоматолога-хірурга потрібно дорослим людям, яким необхідне хірургічне видалення зуба мудрості.

Коли потрібна операція з видалення зуба мудрості

Так званий зуб мудрості розташований восьмим в зубному ряду. На відміну від всіх інших зубів, такі зубні одиниці формуються не в материнській утробі, а у дитини у віці 4-6 років. Прорізуватися вони починають приблизно в 15-30 років, але іноді буває, що вони так і не з’являються. І це вважається нормою. Сьогодні вчені впевнені, що цей самий «мудрий» зуб є рудиментарним і абсолютно не потрібно організму, оскільки занадто жорстку їжу ніхто не вживає. Проте, ці зуби і раніше прорізуються і можуть доставляти великий дискомфорт.

Не потрібно чекати якихось особливих показань, щоб видалити зуб мудрості – якщо він доставляє вам незручності або біль, значить, буде простіше його позбутися. На красу посмішки або жувальні функції він не робить ніякого впливу, тому, усунувши його, ви ніяк не нашкодите організму. На жаль, навіть сьогодні видалення кореня зуба мудрості вважається досить складною процедурою, за яку беруться не всі лікарі. Але в нашій клініці працюють стоматологи з великим досвідом і високою кваліфікацією, а тому швидко і безболісно допоможуть його позбутися. Видалення ретінірованного зуба мудрості необхідно в таких випадках:

 1. Недостатньо місця в зубному ряду. В цьому випадку видалення 8 зуба просто необхідно, оскільки в іншому випадку він почне зрушувати інші зуби, що стане причиною порушення прикусу і їх деформації.
 2. Карієс. Буде потрібно зуба мудрості видалення також при підвищеному ризику розвитку карієсу, оскільки через складний його розташування чистити зуби стає набагато складніше.
 3. Неправильне розташування. Нерідкі випадки, коли зуб мудрості росте неправильно, в сторону горла, щоки або до центру. Це заподіює людині біль і дискомфорт, а також травмує слизові оболонки. В цьому випадку виривання зуба є обов’язковою умовою збереження здоров’я.

Отже, як видаляють зуб мудрості? Насамперед робиться рентген для визначення точного знаходження і особливостей розташування зуба. Проходить видалення зуба мудрості під загальним наркозом або місцевою анестезією і абсолютно безболісно для людини. Після того, як знеболюючий препарат почне діяти, лікар витягує зуб і накладає шви на рану. Тривалість процедури рідко перевищує 15 хвилин, але слід пам’ятати, що видалення корінного зуба на нижній щелепі проходить складніше, а тому операція може розтягтися до півгодини.

Складне видалення зуба мудрості

Крім звичайних зубів мудрості, які успішно прорізалися, часом буває необхідно видалення ретінірованного зуба – такого, який залишився повністю прихованим під яснами. Крім того, зазвичай Ретінірованние зуби також є дістопірованних, тобто, неправильно розташованими. Бувають також зуби, які прорізалися не до кінця, і це досить небезпечне явище, чревате розвитком гнійних запалень. Видалення зубів під наркозом або місцевою анестезією обов’язково в таких випадках:

  1. Розташування зуба в фолікулярної кісті. В цьому випадку виконується видалення зуба з кістою щоб уникнути розвитку ускладнень.
  2. Запалення щелепи в цілому або окремих її областей.
  3. Сильні болі і постійний дискомфорт, який не проходить від знеболюючих і заважає звичного способу життя.

Видалення непрорезавшійся зуба практично нічим не відрізняється від усунення звичайних зубів мудрості. Але в даному випадку необхідно видалення зубів під загальним наркозом або сильнодіючої анестезією, оскільки під час операції буде зачеплена кісткова тканина. Якщо ж зуб сильно врізався в кістку, проводиться його розпилювання, і вже потім – видалення.Безболісне видалення зубів досягається завдяки сучасним сильнодіючих препаратів, але вже після закінчення їх дії пацієнт може відчувати слабкість, болі, невеликі кровотечі із зубної лунки і навіть підвищення температури. Такі прояви вважаються нормою, але, якщо вони тривають кілька днів, краще звернутися до лікаря ще раз.

Скільки коштує видалити зуб мудрості в Києві?

Наша стоматологія пропонує пацієнтам демократичні ціни на видалення зуба, ознайомитися з якими ви можете на сайті або при особистому відвідуванні лікаря. Варто відзначити, що підсумкова вартість видалення зуба залежить від цілого ряду важливих аспектів:

 1. Розташування. Видалення нижніх зубів мудрості обійдеться дорожче, оскільки вони мають більш міцні і звивисті корені, ніж верхні, а також до них складніше пробратися. Якщо ж зуб знаходиться під яснами, лікаря потрібно чимало зусиль, щоб виявити і усунути його.
 2. Анестезія. Вартість видалення зуба мудрості залежить і від обраного засобу знеболювання: наприклад, загальний наркоз обійдеться дорожче місцевої анестезії, але зате пацієнту гарантовано відсутність болю і дискомфорту.
 3. Додаткові особливості. На видалення зуба мудрості ціна зросте, якщо він знаходиться в стані запалення, або коли восьмий зуб зрушився настільки, що почав викликати порушення прикусу.

Звичайно, видалення кісти зуба і самого органу є не найприємнішими процедурами, але лікарі нашої клініки роблять все можливе, щоб доставити клієнту найменші незручності. Тепер ви можете безпечно і безболісно вирвати зуб в Києві і продовжити вести звичне життя, не турбуючись за виникнення запалень або ускладнень. У нашій стоматології на видалення зуба ціна залишається доступною більшості клієнтів, тому не втрачайте часу і записуйтеся на прийом, адже здоров’я – це найбільше багатство, яким володіє людина. Бережіть його.

Ukrainian
Записаться на прием