Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Естетична стоматологія

Професійна гігієна порожнини рота

1100 грн

Виготовлення капи

1300 грн

[/vc_row]

Сучасна естетична стоматологія

Стоматологія естетичної медицини є одним з головних напрямків стоматології як науки і практичної галузі. Дана дисципліна займається поліпшенням зовнішнього вигляду щелепної зони, а тому лікар, який проводить протезування або реставрацію зубів, повинен добре знати норму і вміти виявляти найменші відхилення від неї.

У нашій клініці естетичної стоматології доктора володіють величезним досвідом роботи і завжди допоможуть пацієнтам відновити красу і привабливість здорової посмішки. Крім того, вчасно вжиті заходи допоможуть запобігти виникненню патологій і різних проблем, пов’язаних з естетичним видом посмішки.


Лабораторія естетичної стоматології: надані послуги

Найчастіше клієнтами нашої клініки стають люди, які з різних причин незадоволені своєю посмішкою і зовнішнім виглядом зубного ряду. Нерідко зуби темніють в результаті частого вживання кави, куріння та інших факторів. Крім того, не сприяють їх красі і механічні пошкодження: наприклад, сколи та тріщини. На щастя, подібні проблеми сьогодні можна легко вирішити, звернувшись в нашу клініку. Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг:

  1. Відбілювання зубів. Це проста і абсолютно безболісна процедура, яка не займе багато часу. Щоб відбілити зуби, лікар наносить на зубну емаль пацієнта спеціальний розчин, в складі якого присутній перекис карбаміду. В результаті виходить помітне відбілювання, а при регулярному проходженні процедури можна домогтися дуже хороших результатів.
  2. Реставрація емалі зубів. У це поняття входять численні і різні процедури, які спрямовані на усунення сколів, великих міжзубних проміжків, лікування карієсу та інших пародонтіческіх захворювань, відновлення емалі. Можлива художня реставрація кривих передніх і далеких зубів, завдяки чому вдається повернути психологічний комфорт і підвищити самооцінку.
  3. Зубне протезування. Потрібно в тих випадках, коли необхідно відновити повністю або частково зруйнований зуб. Процедура проводиться з використанням анестезії і вважається однією з найефективніших в естетичній стоматології. Крім того, вона сприяє виправленню неправильного прикусу у дітей і дорослих.
  4. Декорування. Це досить нестандартна процедура, суть якої полягає у імплантації в зубну емаль різних дорогоцінних каменів і страз. Така послуга коштує недешево, але зате дозволяє виділитися серед інших людей, заховати непривабливі пломби або помітні протези зубів.

Крім перерахованих послуг, в естетичну стоматологію входить установка зубних імплантів, які ставляться на місці одного або декількох втрачених зубів. Це дозволяє відновити не тільки рівну і красиву посмішку, але також повернути функціональність зубного ряду і звичний спосіб життя.

Відбілювання або відновлення передніх зубів, а також їх реставрація чи декорація зроблять вашу усмішку яскравою, красивою і здоровою. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі, які якісно встановлять імплант зуба або виконають будь-які інші процедури за доступною ціною.


Естетична стоматологія: офіційний сайт

Обстеживши сайт нашої клініки, кожен пацієнт зможе подивитися, скільки коштує відбілювання зубів, імплантація і інші стоматологічні процедури. Ми ведемо грамотну цінову політику і прагнемо зробити обслуговування доступним людям з різними фінансовими можливостями. Звичайно, вартість кожної процедури безпосередньо залежить від її особливостей: так, однією з найдорожчих вважається імплантація, оскільки необхідно не тільки підібрати якісні імплантанти зубів, які прижилися б в кістковій тканині, але і пройти попереднє обстеження, а при необхідності, провести додаткові операції – кісткову пластику або синус-ліфтинг.

Втім, протезування на імплантатах потрібно тільки в крайніх випадках, коли зуби сильно або повністю зруйновані, а тому не виконують більше своїх основних функцій. В іншому можна обійтися зароблянням відколів і тріщин, а також лікуванням захворювань або декоруванням зубної емалі – ціни на ці послуги набагато доступніші пацієнтам.

Слід також пам’ятати, що всі процедури, які відносяться до естетичної стоматології, рекомендується проводити людям, які досягли 18-річного віку, коли завершується формування зубощелепної системи. Виняток становить вирівнювання зубів – його можна проводити і в підлітковому віці, встановивши зубні пластинки, вініри або брекети, ціна яких також залишається прийнятною для відвідувачів.

В нашій естетичної стоматології ціни приємно здивують кожного клієнта.

Переваги косметичної корекції зубів

Наважуючись на відбілювання, корекцію, реставрацію або імплантацію зубів, ви робите правильний вибір! Навіть проста чистка зубів ультрафіолетом, яку можна робити лише раз на рік, поліпшить красу вашої посмішки і забезпечить здоров’я зубів на довгий час. У домашніх умовах людина може тільки підтримувати свою красу і здоров’я, але професійне втручання дозволяє уникнути безлічі проблем, пов’язаних з ротовою порожниною: карієсу та інших захворювань, попадання інфекції, розмноження шкідливих бактерій, появи запальних процесів, порушення прикусу та інших.

Багато з стоматологічних проблем легко вирішуються завдяки такому напрямку, як естетична стоматологія. Відгуки про наш центр ви можете прочитати на сайті і зробити правильний вибір. Основними перевагами реконструкції зубів у нас є:

  1. Доступна ціна відбілювання зубів і інших послуг, що надаються нашою стоматологією. </ Li>
  2. Якість матеріалів. Доктора встановлюють тільки якісні зубні імплантати, що купуються у провідних світових виробників. Також можна придбати тільки сертифіковані брекети і вініри. </ Li>
  3. Відсутність черг. Якщо в державній поліклініці доведеться стояти в черзі не одну годину, щоб поставити зубний протез або відбілити зуби, то тут вам варто просто прийти і відразу зайти в кабінет лікаря. </ Li>
  4. Сучасне обладнання. Звичайно, проведення таких складних процедур, як відновлення зубів або імплантація, вимагає наявності найсучаснішого обладнання. І воно у нас є! </ Li>
  5. Досвідчені лікарі. Будь-які процедури, спрямовані на косметичний відновлення зубів, будуть виконані швидко, якісно і безболісно. У нашій клініці працюють доктори з величезним досвідом роботи, які відмінно знають свою справу. </ Li>

Ще одним важливим плюсом є психологічний комфорт, оскільки навіть неприємні процедури на зразок установки знімних зубних протезів будуть проходити з найменшим дискомфортом для пацієнта.

Естетична, імплантологічний і лазерна стоматологія в Києві – це шанс кожній людині подарувати собі красиву і здорову усмішку. Не упускайте його – записуйтеся на прийом вже зараз!

Ukrainian
Записаться на прием