Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Дитяча стоматологія

550 – 800 грн

Тимчасова пломба

300 грн

Герметизація фісур

650 грн

Ремінералізуюча терапія

800 грн

Дитяча стоматологія

Напевно кожен дорослий пам’ятає то гнітюче відчуття і грудку страху в животі, яке сковувало його в дитинстві перед відвідуванням стоматологічного кабінету. Радості не додавали і похмурі обличчя лікарів в державних поліклініках, і ще менше бажання відвідувати лікаря викликали болючі і незрозумілі процедури, які доводилося терпіти.

На щастя, сучасні дитячі стоматології в корені змінили систему діагностики та лікування захворювань ротової порожнини у дітей і підлітків. Малюкам більше не доведеться хвилюватися з приводу болю і дискомфорту, не потрібно боятися бути відзвітувати лікарями за скутість і страх. У нашій клініці працюють найкращі дитячі стоматологи, які повністю позбавлять дитину від психологічного тиску, болю і страху під час проведення різних процедур.

Особливості дитячої стоматологічної клініки

Звертатися до дитячого стоматолога потрібно регулярно, оскільки своєчасна консультація фахівця допоможе уникнути цілого ряду серйозних проблем: значного викривлення прикусу, розвитку карієсу, пульпіту, неправильного розвитку щелепи і безлічі інших. Крім того, увагу до зубів дитини допоможе зберегти посмішку білої і красивою.

У нашій клініці лікування зубів у дітей проходить в доброзичливій і веселій атмосфері з усміхненим лікарями, цікавими мультфільмами і кумедними історіями, які зроблять похід до лікаря не тільки необхідністю, але і цікавою пригодою. Такий підхід повністю позбавить дитину від страху перед лікарями і майбутніми процедурами, налаштує на турботу про своє здоров’я і залишить тільки позитивні емоції від відвідування кабінету.

Особливу увагу здоров’ю зубів необхідно приділяти саме в ранньому дитинстві, коли організм стрімко формується – як раз в цей час можна виправити безліч проблем, які в дорослому віці виправляти буде набагато складніше, а часом і зовсім неможливо. Наша платна дитяча стоматологія надає клієнтам повний комплекс послуг:

  1. Терапія. Досвідчений дитячий зубний лікар проводить лікування карієсу і будь-яких інших захворювань безпечно, швидко і ефективно. При цьому, обов’язково використовуються знеболюючі препарати без ін’єкцій: спреї, гелі, мазі та інші. Здорова психіка дитини – одне з пріоритетних завдань дитячої стоматології.
  2. Хірургія. На жаль, не завжди вдається обійтися консервативним лікуванням, особливо тоді, коли захворювання вже запущено. Але наша стоматологія для дітей гарантує максимальну делікатність при проведенні будь-яких процедур і використання тільки якісних сертифікованих препаратів для знеболення. 
  3. Невідкладна стоматологія. Іноді трапляється так, що звернутися до лікаря потрібно терміново – і наша клініка надає батькам і дітям таку можливість.

Дитині буває дуже складно зрозуміти, навіщо потрібно лікувати карієс і взагалі ходити до стоматолога. Крім того, важливо розуміти, що дитячий організм дуже відрізняється від дорослого, і тому безліч препаратів, пломб та інших дорослих матеріалів дітям абсолютно не підходять. Займатися діагностикою та лікуванням дитячих молочних зубів повинен тільки досвідчений фахівець, який досконально розбирається у всіх особливостях організму і психології дитини.

Переваги дитячої зубної поліклініки

Якщо вашій дитині потрібна консультація досвідченого фахівця, наша стоматологія в Голосіївському районі надає все необхідне для безпечного і цікавого для дітей прийому. Тут малюк не буде відчувати гнітючого страху і занепокоєння, адже все в нашій клініці давно продумано: веселі картинки на стінах порадують цікавими сюжетами за участю улюблених мультяшних героїв, яскраві мультики відвернуть від переживань, а веселі лікарі в смішних масках з мордочками тварин точно зацікавлять дитини. При зверненні до нас ви гарантовано отримуєте:

  1. Максимальний психологічний і фізичний комфорт дитини будь-якого віку при проведенні різних процедур.
  2. Доступні ціни на послуги.
  3. Послуги професійних дитячих стоматологів з великим досвідом роботи, які вміють не тільки звертатися з дитячими зубами, але і є хорошими психологами.
  4. Якісне, ефективне, безпечне і безболісне лікування молочних зубів.

Ми пропонуємо тільки найкраще для маленьких пацієнтів, які, побувавши у нас одного разу, неодмінно захочуть повернутися ще раз. Адже тут так весело, цікаво і зовсім не страшно!

Ukrainian
Записаться на прием