Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Стоматологічні послуги

Ортодонтія

Ортодонтія – це особливий розділ стоматології, який займається виправленням дефектів розвитку зубів і зубного ряду. Якщо у вас неправильний прикус і нерівні зуби, це можна виправити, звернувшись в нашу клініку! Досвідчений ортодонт складе план лікування і допоможе повернути красу посмішки за допомогою сучасних брекет-систем або інших конструкція для виправлення дефектів зубного ряду.

Естетична стоматологія

Завдяки появі сучасної естетичної стоматології можна виправити практично будь-які косметичні дефекти посмішки. Неправильний розмір зубів, потемніння емалі, дрібні сколи та тріщини – все це можна прибрати відносно швидко і ефективно. Виправлення підлягають навіть помітні нерівності начебто сильного нахилу зубів всередину або назовні. Після проходження лікування пацієнт стане володарем рівною і красивою посмішки.

Ортопедична стоматологія

Послуги ортопедичної стоматології нашої клініки спрямовані на відновлення функціональних можливостей щелепи при втраті природних зубів. Навіть якщо є незначні пошкодження, проводиться лікування зубного ерозії, установка коронок і пломб для збереження зуба. Якщо необхідно його видалення, стоматолог-ортопед нашої клініки допоможе вибрати максимально придатний імплант і встановити його замість природного органу.

Хірургія

На жаль, іноді зуби доводиться видаляти, щоб врятувати від руйнувань решті зубний ряд або уникнути розвитку ускладнень. Послуги з видалення зубів надає хірургічна стоматологія в нашій клініці, пропонуючи видалення ретінірованних і прорізаються зубів мудрості, молочних дитячих зубів, а також всіляких новоутворень: кіст, пухлин та інших.

Терапевтична стоматологія

На профілактичному огляді або з метою лікування найперше, куди потрапляє пацієнт – це до стоматолога-терапевта. Лікар вивчить стан зубів і ясен, при необхідності, призначить лікування або направить до вузькопрофільного фахівця. Терапевтична стоматологія надає послуги консервативного лікування зубів і ротової порожнини в цілому без необхідності хірургічного втручання.

Діагностика

Сучасне обладнання, яким володіє наша клініка, дозволяє поставити максимально точний діагноз навіть в складних клінічних випадках. У розпорядженні лікарів і пацієнтів надані кращі рентген-апарати, обладнання КТ і МРТ, а також безліч інших діагностичних приладів. На знімках відображаються навіть приховані дефекти і пошкодження щелепи, які абсолютно непомітні при огляді. Після проходження діагностики ставиться діагноз і призначається лікування.

Дитяча стоматологія

Для маленьких пацієнтів в нашій стоматології передбачені веселі кабінети з зображеннями героїв улюблених мультиків і казок, а досвідчені лікарі допоможуть впоратися з будь-якими проблемами молочних або постійних зубів. Дитячі стоматологи видалять хитаються молочні зуби, вирівняють зростаючі постійні, допоможуть виправити неправильний прикус, видалити чорний наліт і вилікувати різні захворювання зубів або ротової порожнини в цілому.

Плазмотерапія

Популярний метод клітинного омолодження та відновлення полягає у введенні збагаченої тромбоцитами плазми крові пацієнта. У нашій клініці є цілий ряд різних видів застосування плазмотерапії: від стоматологічних до косметологічних.

Ukrainian
Записаться на прием