Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Реставрация зубов

Реставрація зубів в Києві

Красива посмішка дарує людині натхнення, відчуття впевненості в собі, підвищує самооцінку. Некрасиві зуби, навпаки, викликають закомплексованість, дискомфорт, необхідність посміхатися, стискаючи зуби. Позбутися від подібних неприємних дрібниць можна, замовивши реставрацію передніх зубів в Києві в нашій стоматології. Не варто думати, що естетичне відновлення зуба коштує великих грошей і доступно тільки обраним: навпаки, ми прагнемо зробити таку послугу доступною для всіх жителів столиці.

Косметичне відновлення зубів: що потрібно знати

Художня реставрація кривих зубів просто необхідна для відновлення привабливого, природного вигляду зубів, включаючи їх форму і колір. Якщо зуб практично зруйнований або серйозно пошкоджено, лікар може підібрати відповідний протез або відтворити пошкоджену ділянку. Для цього використовуються сучасні сертифіковані матеріали, які відрізняються високою надійністю і довговічністю. Правильно виконана реставрація зубів подарує людині гарну посмішку, здорові зуби, впевненість в собі і відчуття повного психологічного комфорту.

Але краса і привабливість – це не єдине, для чого проводиться реставрація в стоматології. Не менш важливим фактором є відновлення функціональності зубного ряду, що сприяє якісному пережовування різної їжі і, відповідно, нормальному травленню. Існує цілий ряд свідчень до художньої реставрації передніх зубів:

  1. Потемніння або пожовтіння зубної емалі. Зміна відтінку в результаті куріння або недостатнього догляду за зубами може серйозно позначитися на самооцінці людини.
  2. Сточування зубів або зміна їх форми: наприклад, поява відколів або тріщин.
  3. Щілини між зубами не доставляють комфорту, і з цією проблемою стикається до 85% населення.
  4. Відновлення передніх зубів після лікування карієсу або інших стоматологічних захворювань.
  5. Втрата зуба в результаті травми або після видалення.

При цьому, зазначений список далеко не повний. Також показанням може вважатися просте бажання людини зробити свою посмішку краще і красивіше, отбелив її або очистивши професійним чищенням. У нашій стоматології повна реставрація зубів проводиться в усіх її видах і методах, а тому скористатися послугами нашого центру можуть практично всі охочі.

Методи реставрації зубів

Сьогодні існує кілька способів відновлення зубів, завдяки чому кожен пацієнт за допомогою лікаря зможе вибрати найбільш оптимальний для себе за особливостями і ціною. До найпопулярніших відносяться такі:

Реставрація передніх зубів пломбою. Це практично ювелірна робота, оскільки вимагає від лікаря високої точності і великого практичного досвіду. Сучасні пломби зовсім не схожі на ті, які встановлювали ще 20 років тому. Вони мають максимально наближений до природних зубах відтінок і високу міцність, яка дозволяє не тільки заповнювати пошкоджені карієсом порожнини, але також виконувати реставрацію передніх і бічних зубів, роблячи їх більш естетичними і привабливими. Крім того, такий спосіб дуже довговічний і ефективний – протягом 15-20 років вам не доведеться хвилюватися про красу і збереження вашої посмішки. За одну процедуру можна виконати реставрацію кількох зубів пломбою, що дозволить значно заощадити час і гроші.

Реставрація зубів композитними матеріалами. Навіть сильно пошкоджені зуби можна зробити красивими і привабливими за допомогою даного методу, тому він є одним з найпопулярніших. Фотополімерна реставрація передніх зубів проводиться акуратним нанесенням маси на пошкоджені ділянки зубів. Ця ж процедура відмінно підійде для одночасного відновлення відразу декількох зубів і займе всього пару годин вашого часу. Ефект дійсно вражає – протягом 15 років вам точно не доведеться оновлювати красу посмішки, але раз на рік рекомендується проводити полірування для підтримки блиску. На композитну реставрацію зубів ціна зовсім невисока, але тут набагато більш важливим фактором є професіоналізм лікаря, оскільки такий спосіб вважається досить складним, а робота – дуже тонкою.

Реставрація зубів винирами. Це недорога і практична процедура, яка в ряді випадків дозволяє відмовитися від дорогої установки керамічних коронок. Найчастіше вініри встановлюють при непривабливому відтінку зубної емалі, зміщенні зубів, наявності тріщин, сколів або інших нерівностей, а також при наявності помітних щілин між зубами. Для їх установки лікар робить зліпок, з якого потім виготовляється матеріал. Зазвичай вініровие накладки встановлюються за одне відвідування і не займають багато часу. Середній термін служби вінірів складає до 10 років, але при використанні дуже тонких Люмініри його можна збільшити до 20 років. Звичайно, і ціна реставрації зуба Люмініри буде вище, ніж класичними винирами.

Керамічна реставрація зубів. Такий метод не є універсальним – як правило, реставрація коронки зуба використовується тільки в складних випадках, є досить дорогою і тривалою процедурою. Зазвичай вона застосовується для вирівнювання кольору емалі і відновлення нормальних жувальних функцій пацієнтам після зняття брекетів або з сильними ушкодженнями зубів. Для установки коронок необхідно обточування сусідніх зубів, нерідко – навіть видалення нерва. Це пов’язано з ризиком розвитку пульпіту, який часто проявляється вже після впровадження коронки. В середньому, термін служби коронок в залежності від обраного матеріалу становить 7-15 років, але на таку реставрацію зубів ціна буде значно відрізнятися від попередніх методик.

Дізнавшись більше про видах реставрації зубів, ви зможете підібрати кращий варіант для себе з урахуванням рекомендацій стоматолога нашого центру.

Художня реставрація зубів в Києві

Наша естетична стоматологія пропонує жителям Києва та області повний спектр послуг для діагностики і лікування захворювань ротової порожнини, відновлення втрачених зубів, повернення привабливості посмішки та інші. При цьому, вартість реставрації зуба доступна більшості бажаючих, а тому не варто думати, що пряму реставрацію зубів можуть дозволити собі тільки дуже багаті люди. При зверненні до нас пацієнти гарантовано отримують:

  1. Повноцінну реставрацію передніх і фронтальних зубів найбільш підходящим в кожному конкретному випадку способом.
  2. Доступні ціни на нарощування і відновлення зубів в Києві.
  3. Доброзичливе ставлення стоматологів, відсутність черг і комфортні зали очікування.
  4. Професіоналізм фахівців центру.

Пам’ятайте: відновлення зруйнованих передніх зубів подарує вам можливість знову насолоджуватися життям, відкинути всі комплекси і щасливо посміхатися здоровими і красивими зубами.

Ukrainian
Записаться на прием