Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Чистка зубів

Професійне чищення зубів

Кожна людина знає, яке величезне значення має щоденне чищення зубів в ранковий і вечірній час, оскільки вона є профілактикою розвитку цілого ряду захворювань ротової порожнини. З самого дитинства дорослі вчать дітей чищенні емалі зубів і догляду за собою, що дає дійсно благотворні результати: виросли діти отримують гарні і здорові зуби.

Однак, далеко не завжди чистка в домашніх умовах дає достатній результат: частинки їжі все одно залишаються між зубами, а самі зуби з часом тьмяніють, втрачаючи природну білизну. Щоб повернути їм привабливого вигляду, а заодно зайвий раз подбати про своє здоров’я, проводиться професійне гігієнічне чищення зубів.

Коли потрібна чистка зубів професійна

Відразу слід сказати, що необхідність в такій гігієнічної чищенні зубів визначає лікар, якщо є ризик виникнення зубного каменю або інших стоматологічних проблем. Однак, ви можете самостійно прийти на прийом і поговорити про рентабельність даної процедури – проводити її не забороняє і за власним бажанням. Досвідчені лікарі рекомендують виконувати профілактичну чистку зубів від каменю хоча б раз на півроку-рік. Найчастіше чистка зубів в клініці рекомендована в таких випадках:

  1. При підвищеному ризику розвитку каменю на зубах або як профілактика карієсу і інших стоматологічних захворюваннях.
  2. Перед початком безпосереднього лікування, оскільки професійна чистка зубів – це прекрасна можливість усунути зайвий наліт і відкладення, а також виявити можливі патології або захворювання на ранніх стадіях.
  3. Коли зуби втратили свою зовнішню привабливість, придбали непривабливий жовтуватий або сіруватий відтінок. Крім того, чистка зубів у стоматолога є відмінною профілактикою розвитку цілого ряду захворювань.

Таким чином, гігієна порожнини рота, проведена на прийомі у стоматолога, дозволить домогтися відразу кількох цілей: відбілити зуби, роблячи їх більш привабливими, наситити емаль корисним фтором, провести профілактику розвитку інфекцій і очистити зуби перед майбутнім лікуванням. З огляду на, що на чистку зубів ціна невисока, її цілком можна проводити з певною періодичністю без шкоди для бюджету і здоров’я.

Види професійної чистки зубів у дітей і дорослих

Сьогодні існує безліч видів чистки зубів в стоматології, найпопулярнішим з яких є ультразвукова чистка зубів. Більш докладно про кожен метод ви можете прочитати нижче:

  1. Чищення зубів ультразвуком. Сьогодні професійна чистка зубів ультразвуком є ​​дуже популярною завдяки безпеки і простоті проведення процедури. Лікар використовує спеціальну насадку, яка випромінює звукові хвилі на високих частотах – вони дроблять зубний камінь, тому метод УЗД чистки зубів використовується при захворюванні ясен. Однак, чистка зубного каменю ультразвуком не може проводитися, якщо у пацієнта підвищена чутливість зубів або підвищена крихкість емалі. Ультразвукова чистка зубів в Києві триває не дуже довго, хоча за часом триває довше інших видів. Вона також має певні протипоказання, які озвучить лікуючий лікар.
  2. Механічна чистка зубів. Така чистка зубного каменю проводиться в два етапи. Спочатку стоматолог видаляє залишки їжі з важкодоступних місць в зубах, використовуючи для цієї мети спеціальні стоматологічні інструменти. Другим етапом стає безпосередня проф. чистка зубів за допомогою сучасної технології Air Flow. Апарат являє собою особливу насадку, що подає на зуби потік стисненого повітря, насиченого корисними речовинами і мікроскопічними абразивними частинками. Іноді лікар пропонує підібрати склад з певним запахом. Дана чистка зубів від нальоту і каменю м’яко обробляє емаль, очищаючи і поліруючи її, а також насичуючи мінеральними речовинами. Ефект помітний відразу ж після закінчення процедури – сама ж вона триває всього 7-10 хвилин. Але слід пам’ятати, що чистка та відбілювання зубів механічним способом протипоказані при сильному запаленні ясен і карієс.
  3. Лазерна чистка зубів. Це теж косметична чистка зубів, яка сьогодні дуже популярна серед пацієнтів. Лазерний промінь прямує на один або кілька зубів і сприяє руйнуванню зубного каменю. Але слід враховувати, що процедура досить тривала і займає близько 30-40 хвилин. Також лазерна чистка каменів на зубах категорично не рекомендована людям до 18 років, вагітним і годуючим мамам і людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

Чистка зубного нальоту в стоматологічному кабінеті – це процедура, яка необхідна практично кожній людині. При цьому, зняття нальоту з зубів може знадобитися не тільки дорослим клієнтам, але і дітям, які страждають від нальоту Прістлі, рясних відкладень на зубах або схильних до ризику розвитку карієсу. Професійне чищення є безпечною і абсолютно безболісною процедурою, а оптимальний метод її проведення для дітей вибирається досвідченим лікарем.

Скільки коштує професійна чистка зубів

Подивитися, скільки коштує чистка зубів, ви можете на сайті в розділі «Ціни» або при особистому візиті до стоматолога. Вартість чищення зубів залежить від обраного методу: так, самим простим і доступним є ультразвукова чистка зубів, ціна якої доступна практично всім клієнтам. Більш дорогим методом є лазерний, оскільки він не тільки виробляє відбілювання зубів і забезпечує глибоку чистку зубів, але і знезаражує ясна.

На піскоструминну чистку зубів ціна також цілком доступна клієнтам, тому ви завжди можете звернутися в нашу стоматологію для отримання професійних консультацій, лікування і комплексної чищення зубів. Якісно зроблена профілактичне чищення зубів сприяє зняттю зубних відкладень, підвищення самооцінки і психологічного комфорту.
Професійне чищення зубів в Києві проводиться досвідченими фахівцями нашої клініки, тому ви можете бути впевнені, що чистка ультразвуком або будь-яким іншим способом зробить вашу посмішку яскравіше, здоровіше і красивіше!

Ukrainian
Записаться на прием