Innovation Stomatology

Київ, Україна, 02000
ул. Маршала Конєва, 10/1

+38 073 570 5000 - Для запису

+38 093 110 1104 - Головний лікар

Івенти

Стоматологія Ceram Dental отримала знак якості у конкурсі “Найякісніші послуги та товари року”

Компанія “Знак Якості” займається розвитком малого та середнього бізнесу та проводить конкурс “Найякісніші послуги та товари року”!

Конкурс об’єктивний, незалежний, політично не заангажований. Проводиться на всій території України. Конкурс має мету нагородити лідерів різних галузей ринку. Завдяки щорічному Конкурсу “Найякісніші послуги та товари року” власники та керівники підприємств, приватні підприємці знайомляться один з одним, тим самим стаючи більш відповідальними та свідомими постачальниками товарів та послуг. Споживачі також активно інформуються про результати проведення конкурсу. Наші інформаційні партнери – це соціальні мережі та регіональні видання.
Почесним знаком «Знак Якості» відзначаються ті компанії, які увійшли до топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Нам приємно повідомити, що стоматологія «CERAM DENTAL CLINIC» у Києві стала переможцем конкурсу “Найякісніші послуги та товари року” від Проекту «Знак Якості» у категорії – Стоматологічні центи!

“CERAM DENTAL CLINIC” заснована у 2017 році, і за ці роки стала однією із провідних стоматологій Києва.

В «CERAM DENTAL CLINIC» ведеться прийом у всіх напрямках: профілактика захворювань, лікування карієсу та його ускладнень, протезування зубів, імплантація та хірургія, пародонтологія, виправлення прикусу, дитяча стоматологія, ортопедія та ортодонтія. Тут професійно дбають про здоров’я зубів своїх пацієнтів. Провідні спеціалісти в галузі стоматології готові надати свої знання, досвід та якісну медичну допомогу всій родині.

Стоматологія гарантує довговічний та тривалий результат з гарантією на терапевтичну та ортопедичну стоматологію та довічну гарантію від виробника на дентальні імплантати.

Стоматологічна клініка «CERAM DENTAL CLINIC» обладнана цифровим та лазерним обладнанням, сучасною системою стерилізації останнього покоління, а також системою контролю дезінфекції та стерилізації інструментарію.

Головні ресурси компанії – висококваліфіковані спеціалісти та технологічне обладнання. Проте «CERAM DENTAL CLINIC» приділяє особливу увагу як якості лікування, а й високому рівню сервісу. Дотримуються підвищених стандартів якості.

Компанія Знак Якості має честь нагородити засновника, головного лікаря клініки Жук Ірину та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили маркувальний знак «Гарантія Якості» як нагороду за якість!
Вітаємо! Дякуємо Вам за шляхетну та важливу роботу – дарувати світові гарні, сяючі, посмішки людей! Нехай Ваше життя буде завжди наповнене позитивом, подякою клієнтів, здоров’я вам та удачі, миру та благополуччя!

Ukrainian
Записаться на прием